Ndërlidhjet

MINSK


Ambasadori amerikan në Bjellorusi ka akuzuar median shtetërore për fushatë anti amerikane.
Presidenti bjellorus, Aleksandër Llukashenko akuzohet nga perëndimi për shkelje të të drejtave të njeriut dhe goditjen e opozitës.
XS
SM
MD
LG