Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zjarri që përfshiu një shtëpi me banorë romë në Fushë –Kosovë, shkaktoi 4 të vdekur dhe lëndoi rëndë dy të tjerë. Policia po heton shkaqet e rënies së zjarrit.
XS
SM
MD
LG