Ndërlidhjet

BAGDAD


5 marinsa amerikane u vranë gjatë përleshjeve në perëndim të Irakut në kufi me Sirinë. Lajmi u bë publik nga burime zyrtare të mbrojtjes amerikane, të cilat thanë se u vranë dhe 80 kryengritës.
XS
SM
MD
LG