Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zjarri që përfshiu një shtëpi me banorë romë në Fushë –Kosovë, shkaktoi 5 të vdekur dhe lëndoi rëndë një tjetër. Policia po heton shkaqet e rënies së zjarrit.
XS
SM
MD
LG