Ndërlidhjet

SHKUP


Policia vendase njoftoi arrestimin e 6 personave të cilët akuzohen se kanë tentuar të kalojnë ilegalisht 16 shqiptarë për në Greqi. Sipas ministrisë së brendëshme 5 nga të ndaluarit janë maqedonas dhe një është shqiptar. Emigrantet kishin paguar secili nga 1 mijë deri në 1500 euro.
XS
SM
MD
LG