Ndërlidhjet

JAKARTA,


Autoritete indoneziane kanë publikuar një kasetë videoje ku disa lider terroristë kërcenojnë për shpërthime në SHBA dhe disa shtete perëndimore. Policia vendase bëri të ditur se kaseta u gjend gjatë sulmeve kundër militantëve islamike. Në qendër të thirrjeve terroriste të transmetuara në kasetë ishte një malajzian, i cili akuzohet për shpërthime të ndryshme në Indonesi.
XS
SM
MD
LG