Ndërlidhjet

ATHINË


Ditën e shtunë do të mbahet një konferencë për cështjen e virusit të gripit të shpezëve. Në konferencë do të marrin pjesë ministrat e shëndetsisë nga të gjitha vendet e Ballkanit dhe Detit të Zi. Konferenca do të miratojë një plan veprimi për masa urgjente në ndalimin e përhapjes së virusit.
XS
SM
MD
LG