Ndërlidhjet

MOSKË


Një helikopter civil ka rënë sot në veri të Rusisë duke shkaktuar vdekjen e 4 personave dhe lëndimin rëndë të një personi tjetër. Helikopteri i përkiste ministrisë ruse të transportit dhe kishte për qëllim inspektimin e një naftësjellësi në zonën e Vologdës.
XS
SM
MD
LG