Ndërlidhjet

ANKARA


Policia ka njoftuar arrestimin e një burri dhe dalit të tij për lidhje me Alkaidën. Sipas njoftimit në media atë e bir akuzohen se do të bashkpunonin me organizatën për të vendosur bomba në zona të ndryshme të Turqisë.
XS
SM
MD
LG