Ndërlidhjet

SHKUP


Tri maqedonas dhe dy grekë janë arrestuar me dyshimin e trafikut të drogës. Ndalimi i tri shtetasve maqedonas me afro 10 kilogram kokainë të vlerës 1,2 milion euro, u bë në kufirin me Bullgarinë. Ndërsa dy grekët të së njëjtës organizatë trafiku, u ndaluan në Shkup dhe në Selanik.
XS
SM
MD
LG