Ndërlidhjet

MOSKË


8 pasagjerë dhe anëtari e bordit besohet se kanë humbur jetën nga rrëzimi i një aeroplani në Rusi. Zyrtarët thanë se aeroplani po fluturonte në linjën Voroneh – Moskë.
XS
SM
MD
LG