Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefja e Qendrës Koordinuese serbe për Kosovën, Sanda Rashkoviq – Iviq tha se në bisedimet për statusin e Kosovës, Serbia angazhohet për respektimin e standardeve ndërkombëtare dhe pa cënueshmërinë e kufijve. Këtë koment ajo e bëri në një takim të shoqatës për kulturë kombëtare dhe çështje shoqërore në Beograd.
XS
SM
MD
LG