Ndërlidhjet

BAGDAD


Dita e sotme ne Irak ka qene e pergjakshme me mbi 20 te vrare. Si pasoje e shperthimeve dhe goditjeve me murtaja ne zona te ndryshme te Bagdatit eshte vrare dhe nje familje me tri femije. Nga perleshjet me arme kane vdekur nje marins amerikan dhe nje ushtar britanik u vra ne Basra.
XS
SM
MD
LG