Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar amerikan dhe përkthyesi i tij afgan janë vrarë nga një bombë në jug të Afganistanit.Kjo e çoi në 205 numrin e trupave amerikane të vrara në Afganistan që nga fundi i vitit 2001.
XS
SM
MD
LG