Ndërlidhjet

BRUKSEL


Kancelarja e sapozgjedhur gjermane, Angela Merkel do vizitojë Parisin dhe Brukselin gjatë ditës. Me këtë vizitë Merkel, e para femër kancelare, po ndjek traditën e krijuar nga paraardhësit e saj Kohl dhe Schroeder të cilët së pari kanë vizituar Parisin.
XS
SM
MD
LG