Ndërlidhjet

BRATISLLAVË


Sot, në Bratisllavë fillon punimet samiti ekonomik i vendeve të Evropës Juglindore. Pjesëmarrës do të jenë përfaqësues të lartë nga Shqipëria, Maqedonia e vende të tjera të rajonit. Në rend dite është diskutimi i strategjive dhe debatet mbi zhvillimin ekonomike të Evropës Juglindore si dhe sfidat e integrimit.
XS
SM
MD
LG