Ndërlidhjet

XHALALABAD


Dy persona u vranë dhe dy të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një bombe të vendosur afër stacionit policor në Afganistanin lindor. Zyrtarët thanë se njëri nga të vrarët është polic. Shpërthimi ndodhi afër stacionit policor ku planifikohej mbajtja e konferencës kundër narkotikëve.
XS
SM
MD
LG