Ndërlidhjet

MOSKË


Policia mbylli 4 tregje në Nalçik, kryeqytet i republikës ruse Kabardino-Balkaria, në kërkim të depove të fshehta të armëve. Zyrtarët thanë se kërkimet janë të lidhura me sulmet e 13 tetorit në Nalçik dhe se deri tani 92 sulmues janë vrarë.
XS
SM
MD
LG