Ndërlidhjet

PRISHTINË


Partia "Ora", po mbanë sot Kongresin ku pritet të zgjedhet Senati, kryetari dhe kryesia e partisë. Lideri i partisë reformiste "Ora", Veton Surroi tha se pret që dhjetori të jetë muaji më i ngjeshur në të cilin do të strukturohen disa projekt- korniza për negociatat për statusin final të Kosovës.
XS
SM
MD
LG