Ndërlidhjet

BAGDAD


4 persona u vranë dhe 4 të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një veture bombë, sot në Bagdad. Ministria e Brendshme tha se në shënjestër të sulmit ishte një patrullë amerikane, mirëpo ushtarët shpëtuan, kurse viktima ishin kalimtarët e rastit.
XS
SM
MD
LG