Ndërlidhjet

INDI


Dy aksidente automobilistike në Indi kanë shkaktuar 79 të vrarë dhe disa ende rezultojnë të paidentifikuar. Aksidentet e përplasjes së autobusave kanë ndodhur në jug të shtetit Tamil Nadu. Shkak për aksidentet ka qenë terreni i vështirë, pas shirave të dendur që kanë goditur rrajonin.
XS
SM
MD
LG