Ndërlidhjet

NJU DELHI


Qindra drejtues biznesesh dhe politikbërës nga gjithë bota po takohen në Nju Delhi të Indisë për të diskutuar mundësitë e biznesit në Indi.
Investitorët e huaj gjithnjë e më shumë po i drejtojnë sytë nga India, e cila po njeh rritje të madhe ekonomike dhe ka një forcë pune të kualifikuar dhe të lirë.
XS
SM
MD
LG