Ndërlidhjet

PARIS


Shumica e pjesës perëndimore dhe veriore të Evropës po përballet me stuhi të shumta bore, çfarë ka shkaktuar në shumë pjesë ndërprerje të trafikut ajror e rrugor.
17 000 familje në perëndim të Francës kanë mbetur pa energji elektrike si pasojë e dëmeve në rrjetin elektrik shkaktuar nga moti i keq.
XS
SM
MD
LG