Ndërlidhjet

BUKURESHT


Është shënuar dhe një rast i ri i infektimit të shpendëve me virusin H5N1 në Rumani. Virusi është gjetur tek një pulë deti, derisa ministri i bujqësisë tha se do fillojë sot eleminimi i shpendëve në këtë zonë.
XS
SM
MD
LG