Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i Jashtëm i Serbisë dhe Malit të Zi Vuk Drashkoviq, ka udhëtuar për vizitë pune në Rusi, me ftesë të shefit të diplomacisë ruse Sergei Lavrov.
Ministria e jashtme në Beograd njoftoi se temë kryesore e bisedimeve të tyre do të jetë çështja e Kosovës.
XS
SM
MD
LG