Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i Jashtëm i Serbisë dhe Malit të Zi Vuk Drashkoviq, udhëtoi për vizitë pune në Rusi, me ftesë të shefit të diplomacisë ruse Sergei Lavrov. Ministria e Jashtme në Beograd njoftoi se temë kryesore e bisedimeve në Moskë do të jetë çështja e Kosovës.
XS
SM
MD
LG