Ndërlidhjet

BERLIN


Ministri i ri i Mbrojtjes i Gjermanisë Franz Josef, të hënën do të vizitojë trupat gjermane në Kosovë. Ai do të takohet në Prishtinë me komandantin e KFOR-it Giuseppe Valotto, si dhe komandën e trupave gjermane në Prizren.
XS
SM
MD
LG