Ndërlidhjet

BRUKSEL


Forcat e rendit në Belgjikë dhe Francë kanë arrestuar 15 persona lidhur me një sulm vetvrasës nga një qytetare belge në Irak. Një belge e konvertuar në fenë islame hodhi veten në erë në të parin sulm vetvrasës që besohet se ëshstë realizuar nga një evropiane.
XS
SM
MD
LG