Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sot, pritet të kthehen në Kosovë, ish pjesëtarët e UÇK-së, Fatmir Limaj dhe Isak Musliu, të cilët dje u shpallën të pafajshëm nga Tribunali i Hagës. Demir Limaj, vëllai i Fatmirit tha sot për radion "Evropa e Lirë" se janë kryer procedurat e lirimit dhe se që para orës 10.00, ata ndodheshin në aeroportin e Vjenës, për t'u kthyer në Prishtinë.
XS
SM
MD
LG