Ndërlidhjet

GJIROKASTËR


Reshjet e shumta të shiut, gjatë natës së kaluar dhe sot, kanë përmbytur qytetin e Gjirokastrës. Drejtori i policisë së Gjirokastrës, Dashnor Kaja tha se megjithëse shiu vazhdon të bie me intensitet, policia ka arritur të jap ndihmat e para për evakuimin e banorëve të rrezikuar.
XS
SM
MD
LG