Ndërlidhjet

PRISHTINË


Persona të armatosur kanë vrarë pronarin e një argjendarie dhe kanë plagosur një polic të Shërbimit Policor të Kosovës në Ferizaj. Kjo është bërë e ditur nga Agim Demiri, zëdhënës i policisë.
Polici i plagosur gjendet për mjekim në spitalin e Prishtinës dhe nuk është në rrezik për jetën.
XS
SM
MD
LG