Ndërlidhjet

KAJRO


Policia e Egjiptit ka qëlluar për vdekje një mbështetës të opozitës në raundin e tretë dhe përfundimtar të zgjedhjeve në këtë vend.
Opozita kryesore në Egjipt, "Vëllazëria myslimane" tha se aksionet e policisë kanë si qëllim të kufizojnë fitoren e këtij subjekti në zgjedhje.
XS
SM
MD
LG