Ndërlidhjet

VATIKAN


Udhëheqësi palestinez, Mahmud Abbas sot takohet me Papa Benediktin e XVI në Vatikan. Abbas dhe Papa do të diskutojnë për vendet e shenjta në Jerusalem dhe Betlehem.
XS
SM
MD
LG