Ndërlidhjet

LISBONË


Portugalia do të vazhdojë të mbajë trupat e saj në misionet ndërkombëtare në Kosovë, Bosnje dhe Afganistan, tha zyra e presidentit. Ky vend ka rreth 300 ushtarë në kuadër të KFOR-it në Kosovë.
XS
SM
MD
LG