Ndërlidhjet

LONDËR


Mijëra aktivistë për mbrojtjen e mjedisit marshuan në Londër, me kërkesën për aksion në çështjen e ngrohjes globale. Marshuesit kritikuan kryeministrin britanik Tony Blair dhe presidentin amerikan George Bush për "dështimet e tyre në çështje të mbrojtjes së mjedisit".
XS
SM
MD
LG