Ndërlidhjet

VJENË


Ministri i Jashtëm i Rusisë Sergei Lavrov kritikoi ashpër operacionet e Organizatës për Bashkëpunim dhe Siguri në Evropë, lidhur me të drejtat e njeriut. Kritikat u bënë në prag të konferencës së neserme në Slloveni ku do të diskutohet për reformat brenda OSBE-së.
XS
SM
MD
LG