Ndërlidhjet

PRIZREN


Ministri i ri i Mbrojtjes i Gjermanisë Franz Jozef Jung po qëndron sot në Kosovë. Ai viziton trupat gjermane që veprojnë në kuadër të KFOR-it në Prizren dhe takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralin Giuseppe Valotto.
XS
SM
MD
LG