Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga sulmet vetëvrasëse me bomba kundër Akademisë policore në Bagdad sot janë vrarë së paku 27 policë e kadetë dhe janë plagosur më se 30 të tjerë, ka kumtuar ushtria e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG