Ndërlidhjet

BRUKSEL


Në një darkë pune të ministrave të jashtëm të BE-së që po zhvillohet në Bruksel po diskutohet dhe për Kosovën. në këtë darkë pune merr pjesë dhe Sekretarja amerikane e Shtetit, Condolezza Rice. Ndërkaq burimet e NATO-s njoftojnë se nesër Aleanca do të emërojë dhe përfaqësuesin e saj në ekipin e zotit Ahtisari.
XS
SM
MD
LG