Ndërlidhjet

DAKË


Së paku 5 persona u vranë dhe mbi 50 u plagosën nga shpërthimi i sotëm në Bangladeshin verior. Policia tha se hetimet e para tregojnë se bëhet fjalë për sulm vetëvrasës.
XS
SM
MD
LG