Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Policia tha se së paku 12 persona u vranë dhe rreth 40 u plagosën nga shpërthimi në një treg, në jug të Pakistanit. Sipas të dhënave të para, shpërthimi ndodhi në një shitore të armëve.
XS
SM
MD
LG