Ndërlidhjet

BERLIN


Presidenti francez Jacques Chirac dhe kancelarja gjermane Angela Merkel takohen në Berlin si pjesë e takimeve tashmë të rregullta mes drejtuesve të dy vendeve. Kosova, Iraku, Irani dhe çështjet buxhetore të BashkimIt Evropian janë tema të takimit.
XS
SM
MD
LG