Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia në Kosovë ka kapur 18 kilogramë heroinë në Gjilan, kanë bërë të ditur burimet e policisë. Së bashku me sasinë e drogës janë gjetur dhe një armë e municion. Dy persona janë arrestuar.
XS
SM
MD
LG