Ndërlidhjet

MADRID


Autoritetet e rendit në Spanjë njoftuan arrestimin e 7 personave të dyshuar se financojnë grupe terroriste. Sipas radios kombëtare spanjolle, ndalimet janë kryer në qytete të ndryshme të vendit, dhe të gjithë të ndaluarit janë me origjinë algjeriane.
XS
SM
MD
LG