Ndërlidhjet

TIRANË


Oficerët e Departamentit amerikan të shtetit sot e përfunduan trajnimin e ushtrisë, të policisë dhe të zyrtarëve shëndetësor e të situatave emergjente për përgjigjje ndaj ndonjë sulmi me armatim kimik, biologjik ose radiologjik, ka kumtuar ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë. Në këtë trajnim morën pjesë 167 vetë nga Shqipëria.
XS
SM
MD
LG