Ndërlidhjet

HAGË


Gjykata e Hagës ka refuzuar kërkesën e të akuzuarit Sllobodan Millosheviq, që për dëshmitarë në procesin e tij të paraqiten kryeministri britanik, Tony Blair dhe ish kancelari gjerman, Gerhard Schroeder.
XS
SM
MD
LG