Ndërlidhjet

OSLO


Sot në Oslo të Norvegjisë do zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimit Nobel për paqe për Agjencinë e Energjisë Bërthamore të Kombeve të Bashkura dhe kreun e saj, egjiptianin 63 vjeçar, Mohamed el Baradei.
XS
SM
MD
LG