Ndërlidhjet

BAGDAD


Sot mbaron afati i caktuar nga rrëmbyesit për ekzekutimin e katër perëndimorëve të rrëmbyer në Irak. Dy kanadezë, një amerikan dhe një britanik janë rrëmbyer dy javë më parë dhe kërcënohen më ekzekutim nëse nuk lirohen gjithë të burgosurit irakianë.
XS
SM
MD
LG