Ndërlidhjet

KANDAHAR


Shtatë policë dhe pesë rebelë janë vrarë gjatë një sulmi në Kandahar të Afganistanit. Policia njoftoi se talibanët sulmuan një nga zyrat e pushtetit vendor dhe beteja me policinë zgjati rreth 3 orë.
XS
SM
MD
LG