Ndërlidhjet

PEKIN


Miss Islanda, Unnur Birna Vilhjalmsdottir mori sot çmimin Miss bota. Ajo është 21 vjeçare dhe ndjek studimet për antropologji dhe drejtësi.
XS
SM
MD
LG